رئیس دانشگاه، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر بیانیه ای صادر کردند و سالگرد چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی و این روزهای تاریخ ساز را تبریک گفتند.

بسم الله الرحمن الرحیم

چهلمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در اولین گام مبین اقتدار و پیروزی باشکوه مردم این سرزمین در برابر هر گونه بی عدالتی است. این ایام غرور آفرین با همه کارشکنی ها و تحریم ها ی ظالمانه و با حضور، همدلی  و اتحاد مسئولین و مردم موجب گردیده این درخت تناور روز به روز پر ثمر تر گردد. دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور مجاهدتهای انقلابی و حیاتبخش امام راحل(ره) و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

عدالت و نفی تبعیض، استقلال همه جانبه، آزادی اندیشه، حاکمیت شریعت و ارزشهای اسلامی، ستیز با استبداد و خودکامگی تنها بخشی از شعارهای دوران انقلاب بود که با سرنگونی رژیم ستم شاهی و استقرار جمهوری اسلامی می بایست به بار نشیند.
اینجانب در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران یاد معمار سترگ انقلاب، امام خمینی و تمامی شهیدان به حق پیوسته انقلاب و دفاع مقدس  و مدافعین حرم را بزرگ می دارم و ایام فرخنده و خاطره انگیز دهه مبارک فجر را به حضور مقام معظم رهبری، ملت قهرمان ایران ،استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تبریک می گویم.